Firma H & R, domy a rekonstrukce s.r.o. se za dlouholeté období stala odborníkem na zděné objekty s řadou technologických vylepšení díky vlastním patentům firmy.

Rychlý kontakt

Reference

Informace k referenci

Zateplení RD - Bystřice Vl. Heczko

Dobrý den!

Jelikož jsme se s rodinou rozhodli zateplit dům, opravit fasádu a zámkovou dlažbu, začal jsem se zajímat o stavební firmy v okolí. Můj kamarád mi doporučil firmu p. Ryszaweho, se kterým byl velmi spokojen. Dal jsem na jeho radu a kontaktoval jsem jeho firmu H&R, domy a rekonstrukce, s.r.o.

Vše jsem panu Ryszawemu vysvětlil, co bych chtěl na domě opravit, ale s celkovou podobou jsem si nevěděl rady a sám jsem si to nedokázal ani představit. Pan Ryszawy mi dal pár návrhů a rad a výsledek byl prostě úžasný. Všechno fungovalo k mé spokojenosti a vše bylo také výborně zorganizováno.

Celkový dojem se spoluprací mám na jedničku a to podtrženou. Sousedé a známí nám dům chválí a nám se bydlí mnohem lépe. A navíc jsem byl rád, když po vyúčtování za vytápění, jsme zjistili, že jsme ušetřili spoustu peněz. Jako ukázku Vám uvádím propočty vytápění před a po zateplení domu.

 

Před zateplením jsme během sezóny 2010-2011 protopili:

2600m³ plynu a 14m³ palivového dříví, což v minulých cenách tj. 16Kč/m³ plynu a dřeva

800 Kč/m³ znamená cca 52 800 Kč!!!

 

A po zateplení jsme během sezóny 2011-2012 protopili:

850 m³ plynu a 10m³ palivového dříví, což znamená cca 24 000 Kč!!!

(vycházíme z dnešních cen plynu 18,80 Kč/m³ a z ceny palivového dříví 800Kč/m³)

 

Celková úspora tedy byla 28 800Kč!!!

 

Na závěr chci ještě podotknout, že mi firma H&R domy a rekonstrukce, s.r.o. vyřídila i projektovou dokumentaci a k tomu vše potřebné, abychom mohli i uplatnit dotaci Zelená úsporám, za kterou jsme velice rádi.

 

 

Budu Vás určitě doporučovat dále!

 

Vladislav Heczko

Bystřice 482

+420 733 739 426

architeck-subscribe-image
Pokud máte zájem,napište nám.
Jsme tu pro Vás.