Firma H & R, domy a rekonstrukce s.r.o. se za dlouholeté období stala odborníkem na zděné objekty s řadou technologických vylepšení díky vlastním patentům firmy.

Rychlý kontakt

O nás

demo-img
Odborníci na zděné objekty

H & R, domy a rekonstrukce s.r.o.

Stavební firma H & R, domy a rekonstrukce s.r.o. vznikla v roce 2005 jako nástupce firmy Tomáš Ryszawy, která působila ve stavebnictví již od roku 1995. Za toto dlouholeté leté období jsme se stali odborníky na zděné objekty s řadou technologických vylepšení díky patentům naší firmy.

Jak již napovídá název, zabýváme se převážně výstavbou rodinných domů a jejich rekonstrukcí. Nabízíme také veškeré jiné zednické práce a samozřejmostí je zhotovování fasád a jejich zateplování, vnitřní omítky, bourací a výkopové práce, pokládky podlahových krytin, malování interiérů, obklady a dlažby nejen keramické, ale i zámkové a další nezbytné práce. V posledních letech jsme přidali i další služby, které můžeme našim zákazníkům nabídnout. Jedná se hlavně o lité anhydritové podlahy, které jsou v dnešní době velice populární, dále pak prodej a dopravu nejen materiálů, ale i objemných nákladů do 7 tun. Tento náklad jsme schopni Vám přivést i do hůře přístupného terénu díky pohonu 4x4. Pro úspěšné dokončení využíváme nabídky ověřených subdodavatelů. Jedná se hlavně o elektroinstalace, vodoinstalace, stolařské a tesařské práce, plastová a euro okna, garážová vrata a brány, zabezpečovací systémy a další práce a služby nezbytné pro splnění zákazníkových požadavků od kapajícího kohoutku, přes přivrtání poličky až po opravy a údržbu domácností.

  • Současně také naše společnost zavádí systém řízení ISO: 9001
demo-img

Tomáš Ryszawy

Jednatel a majitel firmy

Naše služby

Proces

Jsme tu pro Vás!

Jak pracujeme?

Věříme, že naše spolupráce bude úspěšná.

arrow-img
1

Plán stavby

Projdeme všechny podklady k Vašemu projektu.

arrow-img
2

Naceníme projekt

Vytvoříme Vám cenovou nabídku pro projekt.

3

Projekt postavíme

Po schválení projekt zrealizujeme.

architeck-subscribe-image
Pokud máte zájem,napište nám.
Jsme tu pro Vás.