Firma H & R, domy a rekonstrukce s.r.o. se za dlouholeté období stala odborníkem na zděné objekty s řadou technologických vylepšení díky vlastním patentům firmy.

Rychlý kontakt

Reference

Informace k referenci

Zámkovka - Jablunkov

Dobrý den,

již 7 let využívám služeb firmy H & R, domy a rekonstrukce. Vše začalo v roce 2007 stavbou našeho rodinného domu právě touto zmiňovanou firmou, také vylití podlah anhydritem, pokládkou zámkové dlažby kolem domu a na příjezdové cestě.

Jelikož práce probíhaly dle našich představ, rozhodl jsem se znovu kontaktovat pana Ryszawého  a dohodli jsme se na výstavbě nových garáží pro mou firmu. Garáže stavěli od základů, včetně obkladů a dlažeb, omítek a venkovního obložení.

Také jsem si nechal zhotovit zámkovou dlažbu v areálu firmy o rozloze cca 950m2 včetně položení žlabu. Práce byla provedena za 5 dní a kvalitně. I přes menší úskalí, které nebyly způsobeny firmou pana Ryszawého, dal hned vše do pořádku.

S firmou pana Ryszawého a s ním samotným jsem velice spokojen. Proto jsem ho znovu požádal o spolupráci a dohodli jsme se na rekonstrukci nadstavby firmy, kde například prováděli demontáž sádrokartonu a vaty a znovu izolaci vatou a zhotovení sádrokartonu.

Samozřejmě se budu těšit na další spolupráci a určitě bych firmu pana Ryszawého doporučil dále.

Martin Przybyla

MP Oil, Jablunkov

+420 777 991 133


Pokládka zámkové dlažby typu kost, tl. 8 cm o rozloze cca 950 m2 včetně položení 41 m univerzálního žlabu o šířce 150 mm během 5-ti dní.

architeck-subscribe-image
Pokud máte zájem,napište nám.
Jsme tu pro Vás.